ما باور داریم

در جامعه بشری سهمی داریم که حرکتی مثبت به سمت تعالی داشته باشیم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز دارند، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، بر اصول شش گانه رشد، مردم محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی عمل می کنیم
ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌وکار‌ها ترویج می‌دهیم. ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیرمجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.
ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش مدیریت دقیق مراکز بهداشت و درمان را در ایران بهبود بخشیم. ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم. مردم کشورمان را دوست داریم و می خواهیم تمام همت خود را جهت بهبود فرآیندهای پزشکی به کار بندیم.
دکتریو چه کمکی به من می کند
نوبت دهی اینترنتی پیشرفته
صرف نظر از اینکه شما در کجای دنیا باشید میتوانید با پزشک خود در ارتباط مستقیم باشید.به صورت آنلاین با پزشک خود مشاوره کنید . یا برای ویزیت حضوری نوبت بگیرید و فرآیند درمان خود را تا بهبود کامل دنبال کنید

یادآوری دارو
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مدام زمان مصرف داروهای خود یا خانواده تان را فراموش میکنید ما به شما زمان مصرف داروهایتان را یادآوری میکنیم.

اطلاعات روز پزشکی
ما برای شما اطلاعات ویژه ای درباره داروها و بیماری ها و اطلاعات روز پزشکی و آدرس پزشکها فراهم کرده ایم

ارسال پیام